Muğla Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arama kurtarma ekibinden Kaymakam Çoban’a teşekkür plaketi

MUĞLA’NIN DATÇA İLÇESİNDE İLÇE PROTOKOLÜ MAHALLE AFET GÖNÜLLÜLERİ/ACİL MÜDAHALE DERNEĞİ (MAG-AME/SAR) VE TÜRKİYE RADYO AMATÖRLERİ CEMİYETİ (TRAC) DATÇA ŞUBESİ’NE ZİYARETTE BULUNDU. ZİYARETTE DERNEK YÖNETİCİLERİ KENDİLERİNE VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI DATÇA KAYMAKAMI MESUT ÇOBAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Arama kurtarma ekibinden Kaymakam Çoban’a teşekkür plaketi
18 views
17 Ağustos 2021 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muğla’nın Datça ilçesinde ilçe protokolü Mahalle Afet Gönüllüleri/Acil Müdahale Derneği (MAG-AME/SAR) ve Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Datça Şubesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette dernek yöneticileri kendilerine verdiği destekten dolayı Datça Kaymakamı Mesut Çoban’a teşekkür plaketi takdim etti.

17 Ağustos depreminin 22’inci yıldönümü dolayısıyla Datça Kaymakamı Mesut Çoban, Datça İlçe Emniyet Müdürü İsmail Toygun, Datça İlçe Jandarma Bölük Komutanı Necmettin Erdoğan, Datça MAG-AME/SAR ve TRAC’ın Datça İlçe Afet Koordinasyon ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette MAG-AME/SAR ekibinin yerleşkesinde bölgede oluşabilecek afetlere karşı yapılan hazırlıklar incelenirken, ekibin yapısı ve afet durumlarındaki hareket planları ile ilgili protokol üyelerine bilgilendirmelerde bulunuldu. MAG-AME/SAR Muğla Koordinatörü Barış Muştu, “ilçemiz, bölgemiz ve ülkemiz için nerede ve ne için ihtiyaç duyuluyorsa, biz operasyona hazırız” dedi.

Datça kaymakamı Mesut Çoban, MAG-AME/SAR ekibinin geçtiğimiz dönemde meydana gelen Marmaris orman yangınındaki çalışmaları için teşekkür ve tebriklerini iletirken, Çoban’a MAG-AME/SAR ve TRAC’a olan desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim edildi. Kaymakam Çoban kendisine verilen plaket için teşekkür ederek dernek gönüllülerine çalışmalarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.