Muğla Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milas’ta tatil kitapları teslim edilmeye başlandı

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK’UN, TATİLDE OLAN ÖĞRENCİLERE TATİL KİTAPLARININ ULAŞTIRILMASI TALİMATI VERMESİNİN ARDINDAN ÇALIŞMA BAŞLATAN MİLAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSA BAL, ÖĞRENCİLERİ ZİYARET EDEREK KİTAPLARINI TESLİM ETMEYE BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Milas’ta tatil kitapları teslim edilmeye başlandı
236 views
10 Ağustos 2020 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, tatilde olan öğrencilere Tatil Kitaplarının ulaştırılması talimatı vermesinin ardından çalışma başlatan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, öğrencileri ziyaret ederek kitaplarını teslim etmeye başladı.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, pandemi nedeniyle okulundan uzak kalan ve yaz tatiline başlayan öğrencileri ziyaret ederek, tatil kitaplarını teslim ediyor.

Kırsal mahallelerde ikamet eden ve özellikle tatillerde ailesine yardımcı olmaya çalışan çocuklara kitaplarını vererek sohbet eden Bal, “Öğrencilerimizi ziyaret ederek onların hem bahçede ailelerine yardım ettiklerini hem de satış yaptıklarına şahit olduk. Onlardan alışveriş yaparak emeklerine katkı sağladık. Bu kadar sorumluluk sahibi olmaları bizi ayrıca mutlu etti. Hayatlarıyla ilgili hedeflerini de belirlediklerini gördükçe geleceğe daha umutla baktık hele ki öğrencimizin sabah 4.30’da uyanıp kuyruklu yıldızın kaymasını seyretmesi ve bu konuda bilgisini, yorumunu bize aktarması gurur vericiydi” dedi.

Bazı öğrencilerin tarlada ailesine yardım ederken, uzaktan eğitim sürecinde anlatılan derslerin ses kaydını aldığını ve tarlada dinleyerek çalıştıklarını da ifade eden Bal, “Bunu duymak bizi çok mutlu etti ve gurur duyduk. Biz de onlara sürpriz yaparak tarlada ziyaret ettik ve birlikte pazarda satacakları sebzeleri topladık. Biz onlara kitap verdik onlar da bize emekle topladıkları sebzelerden” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.